U nedjelju odigravanjem veteranske nogometne utakmice za prvaka između NK „Spartaka“ i NK „čakovca“ u kojoj je domaćin pobjedio 3:2, te kasnijom proslavom pod šatorom završena je trodnevna manifestacija Dani općine Mala Subotica. Svečana sjednica Općinskog vijeća održala se u petak u dvorani OŠ Tomaša Goričanca, gdje su se članovi udruge „Sveti rok“ pobrinuli da nakon svečane sjednice nikome ne nedostaje jelo ni piće. U subotu je nastavljen program u sportskom parku NK „Dinamo“ Palovec gdje je bio pripremljen vol na ražnju i večernji koncert Dražena Zečića. U nedjelju ujutro u 10.00 sati organiziran je konjički turnir u preponskom jahanju i konjičke igre na igralištu NK „Eko“ Sveti Križ, da bi se negdje u isto vrijeme sve udruge sa područja općine Mala Subotica zajedno sa čelnicima općine, uz pratnju Puhačkog orkestra općine Mala Subotica, zaputile svečanom povorkom na misu u crkvu Rođenja Blažene Djevice Marije. U 15 sati je u Palovcu održana svečana sjednica NK "Dinamo" Palovec povodom 50. godišnjice kluba.