Poznata narodna uzrečica „treća sreća“ pokazala se kao točna kada je u pitanju ovogodišnji Sobočki obiteljski turnir u odbojci na pijesku. Nakon dva otkazivanja zbog kiše i hladnoće, konačno je minule nedjelje (5. lipnja 2011.) turnir uspješno održan i to čak po lijepom i sunčanom vremenu.

Na osmom po redu obiteljskom turniru, pod pokroviteljstvom Općine Mala Subotica, nastupilo je 9 ekipa, a pravo nastupa imale su ekipe koju su sačinjavali mama, tata i dijete do 15 godina starosti (bilo je i kombinacija mama i dvoje djece, tata i dvoje djece, dijete sa posuđenim roditeljima i slično). Iz Nedelišća je došla obitelj Novak (Karlo, Mira i Drago), iz Palovca obitelj Taradi (Karla, Marta i Marijan), iz Vularije obitelj Juras (Antonio, Drago i zamjenska mama Jasna Agejev), te iz Male Subotice obitelji Horvat (Vivijen, Tanja i Jonatan), Juras (Jura, Ljubica i Vlado), Kontrec (Sanela, Mihael i Gordan), Milijančić (Melani, Ivanka i Mario), Marčec-Šipuš (Stjepan Marčec, Ljiljana i Valentin Šipuš) i Šegović (Dario, Marija i Srećko).

Više pročitajte i fotografije pogledajte na Sportzasve.hr. (Tekst i foto: Valentin Šipuš)