Udruga sportske rekreacije „SPORT ZA SVE“ Mala Subotica i ove godine, povodom Međunarodnog dana obitelji, organizira tradicionalni turnir u odbojci na pijesku za obitelji. Pravo nastupa imaju ekipe (obitelji) koju sačinjavaju majka, otac i dijete do 15 godina starosti, bez obzira na spol, a igra se prema rekreativnim pravilima. Sada već tradicionalni 7. Sobočki obiteljski turnir u odbojci na pijesku održati će se U NEDJELJU, 16.05. 2010. godine, u 15 sati, na odbojkaškom igralištu kraj pruge u ulici  Braće Radić u Maloj Subotici. Prijaviti se mogu obitelji iz cijelog Međimurja, a i šire, na mob. 098/951-0987 (Valentin Šipuš) ili 098/981-3720 (Mirjana Trstenjak). Turnir se održava pod pokroviteljstvom općine Mala Subotica, a tri prvoplasirane obitelji biti će nagrađene peharima. Pozivamo sve one koji vole rekreaciju, druženje i odbojku na pijesku da u nedjelju dođu u Malu Suboticu te u ugodnom okruženju aktivno provedu vrijeme sa svojom obitelji.