Da bi živjeli u što ljepšem okruženju za početak nove pedagoške godine, obnovili smo sobe dnevnog boravka, popravili i obojili igrala i sprave (donirane boje poduzeća METSS). U tome su nam pomogli radnici  zaposleni na javnim radovima u Općini Mala Subotica. Hvala načelniku, koji nam je izišao u susret poslavši nam pomoć radnike s javnih radova. Gospodin Stjepan  Srnec  oslikao je sobu mlađe skupine. Unio je dašak osvježenja u sobe. Gospođica Renata Cerovečki oslikala je sobu predškolske skupine pri čemu joj od srca zahvaljujemo. Gospođica maja Srnec marljivo je bojala igrala i sprave, koje su tako obnovljene dočekale one kojima su namijenjene  – djecu. Da bi igrala, sprave i namještaj bili sigurni za igru naše djece, pobrinuli su se radnici zaposleni na javnim radovima u Općini Mala Subotica.