Na Dan domovinske zahvalnosti,  drugu godinu za redom, članovi Puhačkog orkestra općine Mala Subotica nastupili su u Selcu.

Prošlogodišnji nastup, na jubilarnim 120. Danima turizma, odradili su tako dobro da im je iz Turističke zajednice grada Crikvenice i ove godine došao poziv za ponovnim sudjelovanjem.

Odličnim jednosatnim koncertom, pod dirigentskom palicom Davora Požgaja, opravdali su zasluženi poziv, a dugortajni pljesak okupljenog gledateljstva bio im je najveća nagrada za njihov trud.  Mnogobrojni strani i domači turisti zaplesali su uz njihove taktove, a zanimljivo je da je nastup simpatičnih Međimuraca pratilo i dosta međimurskih turista koji su ljetovali u Selcu i obližnjim mjestima.

Tekst i foto: Valentin Šipuš