Iako prvotno planiran kao i prošle godine da se održi vani pod šatorom ispred Doma kulture u Maloj Subotici, drugi Božićni sajam silom prilika preselio se u predvorje Doma kulture. Snijeg koji je u noći napadao srušio je vanjski šator postavljen za sajam, a sreća je što nitko nije stradao. Sajam je održan u subotu i nedjelju (18. i 19. prosinca).
U sklopu Božićnog sajma, i ove godine Puhački orkestar općine Mala Subotica održao je svoj tradicionalni Božićni koncert u Domu kulture u Maloj Subotici. Mnoštvo ljudi bilo je oduševljeno repertuarom i izvedbama malosubotičkih svirača. Božićni koncert puhača uveličali su gosti – Puhački orkestar iz Donje Dubrave koji, iako su mlađi, također mogu svirkom parirati starijima.

Sve fotografije s koncerta Puhačkog orkestra općine Mala Subotica klikom ovdje, a ostale fotografije sa Božićnog sajma pogledajte klikom ovdje ovdje(Foto: Denis Posavec – Chufta i Blaženka Krčmar)