članovi Karate kluba Mala Subotica pobjednici su 5. Sobočkih igara koje su održane u subotu (26.6.2010.) na igralištu NK Spartak u Maloj Subotici. Sobočke igre trebale su se održati još za blagdan Tijelovo, ali zbog kiše i lošeg vremena tada su bile odgođene. Iako je i za subotu najava vremena bila loša, više od 150 članova raznih udruga i klubova iz Male Subotice bilo je ustrajno, a njihov optimizam bio je jači od prognoze.

Vrijeme se smilovalo te su igre uspješno održane. I ove godine odlični organizatori igara bili su članovi Udruge sportske rekreacije Sport za sve Mala Subotica, a pod pokroviteljstvom Mjesnog odbora i općine Mala Subotica te Međimurske županije. Od 18 udruga i klubova koji djeluju u Maloj Subotici na igrama je sudjelovalo njih 9 (Karate klub, KUU Zvon, NK Spartak, Sport za sve, Eko udruga Sveti Rok – Benkovec, Eko udruga Vrba – Jurčevec, ŠRU Šaran, Nogometna škola Spartak i Podružnica umirovljenika), a igre je pratio i velik broj gledatelja koji su zdušno navijali za svoje ekipe te time doprinijeli da cijelo natjecanje prođe u izvrsnom ugođaju.

Više pročitajte klikom ovdje.