Kao i prijašnjih godina organizira se natjecanje u Športskom ribolovu svih ribolovnih udruga Općine Mala Subotica. ŠRU Klen Držimurec – Strelec za 2010. godinu organizira općinsko natjecanje u Držimurcu dana 18. srpnja s početkom u 7 sati. Prijave su od 7 do 8 sati. Svaku ribolovnu udrugu predstavljat će 6 natjecatelja. Riba će se loviti prema pravilniku HŠRS-a uz iznimku sva ulovljena riba (bez obzira na vrstu i veličinu) se važe i zbraja u konačni ulov svake udruge. Ekipa udruge s najviše ulovljene ribe osvaja prvo mjesto i tako redom. Za općinsko natjecanje prijave su od 7 do 8 sati. Slijedi priprema i trosatno natjecanje. Sudjelujte u ovogodišnjem općinskom natjecanju i ugodno se osjećajte na vodi ŠRU Klen Držimurec – Strelec.