Na 2. sjednici Općinskog vijeća općine Mala Subotica na dnevnom redu bilo je odabiranje izvoditelja radova zavažanja poljskih puteva na području općine Mala Subotica. Na objavljeni javni natječaj općine putem oglasnika javne nabave pristigle su četiri ponude. Tegra – čakovec 211.975.00,  Vidovoc-commerce – Donji Hrašćan 256.505.00, Obrt Patafta i sinovi – Strahoninec 176.595.00, te Hidrotehnika – Savska Ves 254.614.00 kuna. Obzirom da je prilikom otvaranje ponude utvrđeno da je najjeftinija ponuda obrta Patafta i sinovi iz Stranohinca u visini od 176.595,00 kn, načelnik Vladimir Domjanić predložio je da Općinsko vijeće prihvati ponudu obrta Patafta i sinovi. Ujedno napominje da je natječaj raspisan za vrijeme obavljanja dužnosti bivšeg načelnika. Radovi bi se trebali izvoditi poslije žetve, a završetak se planira do početka jesenskih radova. Dejan Horvat postavio je pitanje da li je ponudom obuhvaćeno i porezivanje poljskih puteva, te 25 sati rada  grejdera. Na postavljeno pitanje pročelnik je odgovorio potvrdno, te iznio pojašnjenje Zakona o javnoj nabavi elektroničkim putem. Prijedlog da se obrt Patafta i sinovi iz Strahoninca angažira za zavažanje poljskih puteva uz cijenu od 176.595,00 kn jednoglasno je prihvaćen.