U Maloj Subotici trenutno je u fazi adaptacija Doma kulture, koja bi trebala završiti do mjeseca kolovoza ove godine. Obnova Doma kulture raspisana je prema natječaju Ministarstva regionalnog razvoja. Od 8 izvođača, odabrano je poduzeće Đurkin sa najpovoljnijom ponudom u iznosu od 3.026.848,00 kuna. Radovi obuhvaćaju kompletno uređenje unutrašnjosti dvorane, izmjenu i rekonstrukciju krovišta, stolarije, te uređenje fasade čitavog Doma kulture, koji postoji od 1948. godine. Dio je ranijih godina  obnovljen iz proračuna općine,  kada je uvedeno plinsko grijanje, uređeno predvorje, adaptiran dio krovišta te su bile izmjenjene instalacije. „Brojne udruge i organizacije u općini Mala Subotica, dobit će na korištenje najsuvremeniji Dom kulture u okolici. Trenutno je u izradi i projekt vanjskog uređenje okoliša ispred Doma kulture, čime će Mala Subotica dobiti sasvim novi i ljepši izgled.“, izjavio je načelnik općine Mala Subotica Josip Šegović.