Ovih dana izvođač radova «HOGRA« iz Mihovljana temeljem provedenog postupka javne nabave od strane Općine Mala Subotica, započeo je sa radovima na izgradnji pješačke staze u Ulici Braće Radića naselja Mala Subotica. Ukupna vrijednost radova iznosi 169.932,62 kn, a financira se na način da 50% radova plaća Općine Mala Subotica, a 50 % županijska uprave za ceste čakovec.

Dionica koja će se izvesti proteže se od prijelaza željezničke pruge Kotoriba-čakovec, pa sve do potoka Trnave. Izgradnjom staze će se riješiti i prijelaz preko željezničke pruge sa postavom zaštitnih ograda sa obje strane čime će se povećati sigurnost pješaka i ostalih sudionika u prometu. Rok završetka radova predviđen je za sredinu listopada ove godine. (Tekst i slika: Franjo Janković, pročelnik JUO)

Staza B. Radića – Mala Subotica

Staza V. Nazora – Štefanec