Osnovnu školu Tomaša Goričanca Mala Subotica u šk.god. 2013./2014. polazilo je ukupno 507 učenika u 30 razrednih odjela od toga: Matična škola Mala Subotica: broj razrednih odjela 20, broj učenika 375. Područna škola Držimurec-Strelec broj razrednih odjela 10, broj učenika 132. Ukupno učenika 507.  Ravnateljica škole: Đurđa Horvat, prof.

Podatke pripremili razrednici učenika.

 

Odlikaši u matičnoj školi Mala Subotica:
1.a razred – razrednica – Štefanija Hajdarović.

Sara Dodlek, Teo Hatlak, Alex Horvat, Patrik Horvat, Ena Jančec, Niko Jančec, Julia Matić, Asja Mujezinović, Mia Novak, Ela Purić, Hana Purić, Matija Taradi, Marko Toplek, Denis Žinić, Erik Zvorc.

1.b razred – razrednica- Nada Črep.

Marino Bartolić, Mia Dodlek, Ana, Marija Gal, Niko Hertl, Ela Janković, Luka Juras, Tia Križaić, Matea Lajtman, Mia Mannschatz, Daria Petković, Eni Sečan, Sara Sečan, Deni Švenda.

2.a razred – razrednica – Ljiljana Rinkovec.

Ivana Bašek, Noel Drvenkar, Jana Držanić, Lovro Hadeljan, Josipa Horvat, Hana Jankulij, Melany Klobučarić, Erik Krčmar, Ana Marčec , Barbara Novak, Karla Sabol, Leo Martinec.

2.b razred – razrednica – Nina Cmrečak.

Rea Andročec, Julia-Magdalena Ciglar, Lana Dominić, Leo Hlapčić, Roko Juras, Mario Lončarić, Ema Marčec, Rija Novak, Nika Vidović, Jana Vlašić, Niko Vugrinec, Marta Žulić, Leon Žvorc.

3.a razred –razrednica – Slavica Švec.

Ana Blažona, Ana Francišković, Hana Halić, Nikola Horvat, Toni Horvat, Maksim Jurkijević, Karlo Puklek, Matija Puklek, Lovro Strnad, Luka Šegović, Helena Taradi, Mateja Toplek, Ana Vojković.

3.b razred – razrednica- Dragica Kolarić.

Karlo Dodlek, Sebastijan Blažinčić, Elena Dodlek, Stefan Granatir, Ema Herman, Julia Janković, Leon Katić, Valentina Lacković, Korina Mihalic, Milena Valadžija, Sanela Valadžija, Petar Vlašić, Mia Vidović.

4.a razred- razrednica- Marija Jelenić.

Roko Blažona, Elena Cirkvenčić, Vinka Cirkvenčić, Matija Dovečer, Petar Hadeljan, Eli Hrgović, Lucija Kovačić, Doroteja Lisjak, Josip Maček, Filip Mesarić, Helena Srnec, Dino Stojčević, Manuela Vugrinec, Lejla Žvorc.

4.b razred – razrednica- Blaženka Palatinuš.

Lucija Beti, Josipa Habula, Leonard Horvat, Klara Jančec, Elena Janković, Matej Krčmar, Marcel Lukačić, Laura Matjašec, Sara Novak, Fran Slaviček, Roko Škvorc, Laura Štampar, Simona Vlašić, Marko Žulić.

5.a razred – razrednica- Nikolina Hampamer.

Gabriela Bratić, Ivan Dominić, Antun Hadeljan, Aurora Jabuka Smiljanić, Lana Lacković, Tihana Lozer, Ivan Mikulaj, Marta Novak, Dino Puklek, Lucija Šafarić, Mia Vugrinec.

5. b razred –razrednica- Olivera Šercer Žokalj.

Fran Glad, Hana Horvat, Martina Novosel.

5.c razred – razrednica Kristina Obadić.

Ivo Maček, Ema Rošanić.

6.a razred –razrednik – Marko Kokot.

Anamarija Cirkvenčić, Lea Držanić, Nikola Gavez, Ivan Hadeljan, Klara Juras, Emilija Kodba, Martin Marčec, Matija Pintar, Karlo Tuksar.

6. b razred – razrednica Manuela Stričak.

Zrinka Banec, Kristina Cirkvenčić, Luka Cirkvenčić, Ivan Dodlek, Tena Jančec, Dijana Juras, Franjo Križaić, Jan Martan, Nika Mezga, Petra Taradi.

7.a razred – razrednica – Ruža Puklek.

Tin Hrgović, Hana Kocijan, Ivan Matić, Emina Pintarić, Katarina Šegović.

7.b razred – razrednik – Marijan Martinjak.

Rea Drk, Lara Marčec, Domagoj Tretnjak.

7.c razred učiteljica – Ljerka Jezernik.

Ana Horvat, Marina Jelenić, Greta Lajtman, Melani Milijančić.

8.a razred- razrednica – Desanka Bosanac.

Josipa Andrašec, Marko Blažona, Korina Dominić, Karla Grašić, Klara Grašić, Antonio Lončarić, Lovro Majnić, Monika Novak, Lucija Obadić, Lovro Sabol, Jana Slaviček.

8.b razred- razrednica- Nevenka Polanec Petek.

Stjepan Dodlek, Lovro Jelenić, Sanela Kontrec, Nino Nađ, Karlo Šafarić.

 

Odlikaši u Područnoj školi Držimurec-Strelec


1.c – razrednica – Ružica Maček.

Mateo Ignac.

2.c – razrednica – Darinka Hliš.

Bojana Balog.

Čestitamo svim učenicima na postignutom uspjehu!