Obavještavaju se građani da OPĆINA MALA SUBOTICA organizira posjet 17. PROLJETNOM MEĐUNARODNOM BJELOVARSKOM SAJMU (GUDOVAC) u nedjelju, 30. ožujka 2014.godine.

Cijena prijevoza autobusom je 20 kuna po osobi (cijena je ista za odrasle i za djecu).

Polazak autobusom je u 8,00 sati ispred Općine.

Zainteresirani građani mogu izvršiti uplatu do petka, 28.3.2014.godine, u prostorijama Općine.

O sajmu:

Proljetni međunarodni bjelovarski sajam se tradicionalno održava krajem ožujka (marta), a riječ je o međunarodnom sajmu poljoprivrednog, gospodarskog i obrtničkog karaktera, koji svake godine bilježi konstantni rast u broju izlagača i posjetitelja. Sajam ima višestruku korist; osim što poljoprivrednici mogu po povoljnijim cijenama kupiti potrebnu sjemensku robu, zaštitna sredstva i poljoprivrednu mehanizaciju, organizirani su i stručni skupovi, okrugli stolovi, predavanja i prezentacije rada poljoprivrednih strojeva… pročitajte više.