Jučer je i službeno u prostorijama općine Mala Subotica potpisan ugovor sa tvrtkom Haix obuća d.o.o. o kupnji tri parcele ukupne vrijednosti 1.939,300,00 kn. Potpisnici ugovora su ispred općine načelnik Josip Šegović te vlasnik firme Haix obuća d.o.o. Franz Xaver Haimerl. Kupac je po ovome kupoprodajnom ugovoru dužan uplatiti navedeni iznos u roku od četrnaest dana od dana potpisivanja ugovora. Projekt Zona poduzetnišva Mala Subotica tako se pokazuje kao jedan od najboljih projekata općine Mala Subotica uopće. Slijedeće javno nadmetanje zakazano je za 26. rujan ove godine, a kako doznajemo zainteresirani se javljaju svako malo načelniku općine Josipu Šegoviću kojemu i pripadaju ponajveće zasluge za ovaj projekt te svakako za to što se jedna renomirana firma kao što je Haix obuća d.o.o. odlučila za investiciju baš u malosubotičku Zonu poduzetnišva.