Lampaši su zapaljeni i vijenac položen u središtu općine ispred Spomenika hrvatskim braniteljima

Članovi Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata ogranka općine Mala Subotica, predvođeni predsjednikom Josipom Halićem te čelništvom Općine Mala Subotica, načelnikom Valentinom Škvorcem, zamjenikom Mladenom Lackovićem te predsjednikom Vijeća Mladenom Križaićem, danas na Dan državnosti u središtu općine ispred Spomenika hrvatskim braniteljima zapalili su lampaše te položili vijenac.

Nakon gotovo dva desetljeća, Hrvatska ove godine Dan državnosti ponovno slavi 30. svibnja, kako je to radila i u prvom desetljeću svog postojanja, i to danas na 30. godišnjicu konstituiranja prvog demokratskog i višestranačkog Sabora.