Općina Mala Subotica na temelju odredbe članka 29. stavka 5. Zakona o poljoprivrednom zemljištu (“Narodne novine” broj 20/18) objavljuje

P O Z I V  N A  J A V N I  U V I D

u Program raspolaganja poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske za Općinu Mala Subotica

Općina Mala Subotica izlaže na javni uvid prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Mala Subotica (u daljnjem tekstu: Program).

Uvid u Program raspolaganja poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske moguće je izvršiti u vremenu od 21.05.2018. do 04.06.2018. godine u prostorijama Općine Mala Subotica, Glavna 29A, Mala Subotica, radnim danom u vremenu od 07.00 do 15.00 sati.

Program je također objavljen u listu Međimurje od 21.05.2018. godine.

Zainteresirane osobe mogu dati prigovore na prijedlog Programa najkasnije do isteka roka javnog uvida ( 04. lipnja 2018. godine). O svim prigovorima odlučit će Općinsko vijeće Općine Mala Subotica u roku od 30 dana. Prigovori na prijedlog Programa moraju biti napisani čitko, uz navođenje imena, prezimena i adrese podnositelja te se dostavljaju u Pisarnicu Općine ili poštom na adresu: Općina Mala Subotica, Glavna 29a, 40321 Mala Subotica, zaključno sa 04. lipnja 2018. godine, bez obzira na način dostave.

Općinski načelnik Općine Mala Subotica

Valentino Škvorc