Pozivamo zainteresirane mještane na javni uvid u projekt međugeneracijskog parka u Maloj Subotici (zona Gornje Trate) koji će se održati u ponedjeljak 27.07.2020. godine u Domu kulture u Maloj Subotici, Glavna 29, s početkom 19.00 sati.  Park je lociran u zoni Gornje Trate, u skladu s Detaljnim planom uređenja Ulice Zorana Šegovića – Gornje trate Mala Subotica (“Službeni glasnik Međimurske županije” broj 6/12). Međugeneracijski park u zoni Gornje Trate planiran je na način da svojim položajem pruži sigurno mjesto svim generacijama u kojem će se moći rekreirati u različitim granama sporta, ali i u kojem će naći mjesto za odmor. Izlaganje o projektu održat će Rok Magdalenić, mag.ing.aedif.

S obzirom na propisane epidemiološke mjere i na želju da zaštitimo zdravlje svih nas, molimo da na javni uvid ponesete masku za lice jer bez maske ulaz u dvoranu neće biti moguć.

Općinski načelnik Općine Mala Subotica

Valentino Škvorc, dipl.ing.geoteh.