Pozivamo Vas na manifestaciju „SOBOČKI FAŠJEK 2018.“

U petak, 9.2.2018. u 15,00 sati maškori preuzimaju vlast u Općini Mala Subotica -skidanje općinske zastave sa zgrade Općine i postavljanje službene fašjenske zastave.

Središnja manifestacija: Fašjenska nedjelja, 11.2.2018. u 14,00 sati

Fašjenska povorka krenuti će u 14 sati iz mjesta Palovec (s Paloskog cepaša) uz glazbenu pratnju Puhačkog orkestra Općine Mala Subotica do parkirališta iza Doma kulture Mala Subotica, gdje će se sve prijavljene maske, prema želji, moći grupno i pojedinačno predstaviti na bini. Slijedi proglašenje pobjednika, dodjela nagrada i priznanja sudionicima, suđenje ”Fašjeku” te spaljivanje ”Fašjeka”.  Fašjensko druženje bit će uz Aquarium band te će se dijeliti krafne, kuhano vino i čaj.

Svi koji će preuzeti broj maske od žirija, konkuriraju za nagradu.
Kategorije maski koje se nagrađuju:

1. Pojedinačna dječja maska 1., 2. i 3. mjesto
  2. Pojedinačna odrasla maska 1., 2. i 3. mjesto
  3. Grupna dječja maska ( min.7 maski) 1., 2. i 3. mjesto
  4. Grupna odrasla maska ( min.7 maski) 1., 2. i 3. mjesto

Kriterije za odabir najboljih maski određuje žiri u sastavu od 4 članova te prema njima odlučuje o pobjedniku.

Manifestacija je otvorenog  tipa te su pozvane i maškare van Općine Mala Subotica.

Pokrovitelj: OPĆINA MALA SUBOTICA

Organizator: OPĆINA MALA SUBOTICA I ORGANIZACIJSKI ODBOR “SOBOČKI FAŠJEK”

DOĐITE I ZABAVITE SE !