Pozivaju se svi mještani općine Mala Subotica, a i šire na zadnji vikend proslave Dana općine Mala Subotica

U subotu 7.7.2018. godine biti će natjecanje u kuhanju gulaša na prostorima NK “Spartak” Mala Subotica od 15:30 sati.

Od 17:00 na nogometnom igralištu NK Spartak Mala Subotica održati će se SELSKE IGRE na koje se mogu prijaviti sve ekipe od minimalno 10 članova.

Od 20:00 sati  je organizirano praćenje utakmice četvrtfinala Svjetskog prvenstva u Rusiji između Hrvatske i Rusije.

U nedjelju 8.7.2018. godine  održat će se međunarodni folklorni festival “Mostovi folklorne tradicije” u organizaciji KUU “ZVON” župne zajednice Mala Subotica i pod pokroviteljstvom Općine Mala Subotica.

Program započinje u 17:30 sati mimohodom svih sudionika od župne crkve Rođenja BDM Mala Subotica do Trga u Maloj Subotici gdje će u 18 sati započeti program na vanjskoj pozornici.
Uz domaće predstavnike iz Međimurja, očekujemo goste iz Zagorja, Posavine i Slovenije.

Svojim dolaskom podržite sve vjerne čuvare folklorne tradicije našeg, ali i ostalih krajeva Hrvatske i inozemstva.