Turistička zajednica Grada čakovca poziva da budete dio fašničkog raspoloženja 48. "Međimurskog fašnika 2012" koji će se održati u čakovcu 17., 18. i 19. veljače 2012. Ove će se godine, svjetovni fašnik održati u petak 17. veljače, dječji fašnik u subotu, 18. veljače dok će se u nedjelju, 19. veljače kao kruna fašničkih događanja odvijati povorka tradicijskih fašničkih maski i običaja nakon koje slijedi obračun s krivcem za sve naše nevolje na kraju programa.

Mole se svi koji žele sudjelovati na "Međimurskom fašniku" u čakovcu da se prijave za sudjelovanje putem prijavnice koju možete skinuti klikom ovdje, najkasnije do 10. veljače 2012.

Prijavnice možete dostaviti putem faxa 040 310 991, emaila: tzg-cakovec@ck.t-com.hr ili je donijeti osobno u Turistički ured grada čakovca, Kralja Tomislava 1, čakovec.