NK „Dinamo“ Palovec organizirao je humanitarnu nogometnu utakmicu pozvavši u goste susjedni klub, NK „Spartak“ iz Male Subotice. Utakmica, koja se odigrala pred stotinjak gledatelja zasigurno je bila pun pogodak jer se od dobrovoljnih prihoda i zarade sa šanka prikupilo 5.000,00 kuna. Igrači oboje klubova osim što su odigrali utakmice, pokazali su srce te su i oni pojedinačno izdvojili novce za pomoć malom Davidu. Utakmica je završila rezultatom 0:2 u korist NK „Spartaka“ kojeg su cijelu utakmicu nosila na krilima dva šesnaestogodišnjaka, Srećko Šegović i Domagoj Mihalic koji je osim jednog pogotka upisao i asistenciju Šegoviću za drugi pogodak. Na utakmici su se osim brojnih gledatelja zatekli i dožupan Mladen Križaić i načelnik općine Mala Subotica, koji uvijek rado priskoče u pomoć kad god je nekva akcija humanitarnog karaktera. Više slika pogledajte u galeriji ili na portalu eMedjimurje.hr