Auto škola i marketing agencija „Start“ iz Male Subotice darovala je ljetne polo majice Puhačkom orkestru općine Mala Subotica, zbog njihove potrebe i želje da u ljetnim mjesecima njihovi nastupi izgledaju ležernije. Puhački orkestar općine Mala Subotica bilježi vjerojatno najviše nastupa od svih puhačkih orkestara u Međimurju, a udarno vrijeme su im ljetni mjeseci gdje ponajviše sviraju budnice uz klasične nastupe.
Predsjednik puhača Ivan Horvat ovim se putem zahvaljuje sponzoru, te se zahvaljuje i svim prijašnjim sponzorima i donatorima bez kojih orkestar ne bi mogao tako skladno djelovati. Puhački orkestar općine Mala Subotice i ovaj vikend je bio vrlo aktivan. Svirali su u subotu na 50. godišnjici proslave NK „Dinama“ iz Palovca, u nedjelju ispratili su svečanu povorku povodom Dana proslave općine Mala Subotica do crkve, te popodne nastupili na smotri puhačkih orkestara u Dekanovcu.