U sklopu provođenja kampanje ''Povezani zdravljem'', u kojoj je Međimurska županija  koordinator teme mjeseca rujna – REKREACIJA I TJELESNA AKTIVNOST naša Udruga pripremila je za svoje članove kao i za sve ostale mještane razne aktivnosti, a o detaljima možete čitati na našoj web stranici (www.sportzasve.hr). Ako se do sad niste uključili u bilo koji oblik rekreacije, ovo je prilika da na raznim lokacijama tijekom 9. mjeseca ove godine, isprobate aktivnosti koje se nude, te tada sami odaberete koji oblik rekreacije vam najviše odgovora. U ''pregledu svih aktivnosti'' sigurno će vas nešto zanimati! Ponuda je opsežna, a do svih ponuđenih lokacija vrlo se brzo može stići.
Odlučite, krenite i probajte! Učinito to za sebe i svoje zdravlje! Povedite obitelj, prijatelje, provedite dan aktivno, osjećati ćete se sretnije i zadovoljnije!