Socijalna zadruga
H U M A N A N O V A
zadruga za proizvodnju tekstila
Dr. Ivana Novaka 38, HR­40000 Čakovec, OIB: 27711345503
tel: 040 500 765, fax: 040 390 048, e­mail: info@humananova.org

SAKUPLJANJE TEKSTILA, TEKSTILNE ODJEĆE I OBUĆE

Socijalna zadruga Humana Nova u suradnji sa Komunalnim poduzećem MURS­EKOM, prema kalendaru sakupljanja, organizira sakupljanje tekstila, tekstilne odjeće. Sakupljanje će se odvijati u subotu 06. prosinca, u vremenu od 8 do 12 sati na slijedećim lokacijama:

• MURSKO SREDIŠĆE – Vatrogasni Dom
• SELNICA – Društveni dom
• SVETI MARTIN na MURI – Župni dom (Karitas)
• LAPŠINA – Vatrogasni dom
• MALA SUBOTICA – Dom kulture
• DRŽIMUREC/STRELEC – Dom kulture
• PODTUREN – Društveni dom
• VRATIŠINEC – Društveni dom

Socijalna zadruga Humana Nova potiče zapošljavanje osoba s invaliditetom i drugih društveno isključenih osoba. Zadruga aktivno doprinosi održivom razvoju lokalne zajednice, smanjenju siromaštva i očuvanju prirode te svojim djelovanjem aktivno i izravno doprinosi izgradnji društva tolerancije i suradnje te pomaže društveno isključenim osobama i njihovim obiteljima unaprijediti njihovo samopouzdanje i kvalitetu života.

_____________________________________________________________________

Upisano u sudski registar: Trgovački sud u Varaždinu 2011. godine Tt­11/644­2 MBS 070096305, članski ulozi 36.000,00 kn uplaćeni u cijelosti, upravitelj Ivan Božić