Savjet mladih Općine Mala Subotica uz pomoć udruga organizira Ekološku akciju – čišćenje okoliša od smeća koja će se održati 30. travnja 2011. godine (subota) po pojedinim naseljima Općine. Pozivaju se svi koji žele dati svoj doprinos svojem čišćem okolišu da se priključe akciji.

Za mještane Male Subotice okupljanje je kod općine u 9 sati, za mještane Štefanca u 9:30 sati kod višenamjenske dvorane Štefanec, za mještane Držimurca i Strelca u 14 sati kod Doma kulture Držimurec-Sterlec, za mještane Palovca u 9 sati kod Društvenog doma Palovec.

Sveti Križ će zbog drugih događanja ovu akciju odgoditi za sljedeći vikend. Vreće za smeće, zaštitne rukavice, okrjepu (pečeni jeger, piće) po završetku akcije na određenim lokacijama na otvorenom, osigurala je Općina.

Kontakt osobe, a ujedno i predstavnici Savjeta mladih su: za Štefanec – Ana Jambrović, za Palovec – Monika Koprivec, za Držimurec i Strelec – Ivan Lacković i za Sveti Križ – Aleksandar Horvat.