Ekipa Mjesnog odbora Štefanec prvi je put pobijedila na općinskom festivalu sportske rekreacije Mjesnih odbora, koji je po sedmi put održan u sklopu proslave Dana općine, te je tako prekinuta dominacija Male Subotice. Naime, Mala Subotica pobijedila je na 5 posljednjih natjecanja za redom, dok je na prvim igrama pobjednik bio Palovec. Inače, ovo je bilo prvi put da su rekreativne igre održane van općinskog središta tj. Male Subotice.
Inicijativa je došla od strane Udruge mladih Štefanec, a nakon što se s idejom složio i općinski načelnik natjecanje je organizirano na zadovoljstvo svih sudionika. Udruga mladih Štefanec bila je zadužena za tehnički dio organizacije dok je natjecateljski dio organizirala Udruga sportske rekreacije Sport za sve Mala Subotica. Sudjelovalo je 5 ekipa i to Držimurec- Strelec, Mala Subotica, Palovec, Sveti Križ i Štefanec, dok na natjecanje nije došla ekipa Piškorovca.

Više pročitajte i slika pogledajte na web stranicama USR "Sport za sve".