Rekreativci USR ‘Sport za sve’ Mala Subotica, održali su redovnu izvještajnu skupštinu, 06.04.2013., u "Domu kulture" u Maloj Subotici. Skupštinu je otvorila predsjednica udruge Ljiljana Šipuš, te prepustila rad Skupštine radnom predsjedništvu u sastavu Vesna Halić, Tanja Horvat te Željko Agejev – predsjednik radnog predsjedništva.

Izvješće o radu u 2012. godini, prezentirala je predsjednica Ljiljana Šipuš. U prezentaciji, popraćenoj mnogobrojnim fotografijama, prikazane su sve provedene aktivnosti, kojih je bilo preko 30-tak. Udruga djeluje na svim razinama, surađuje sa svim udrugama sa područja Općine, a posebno dobra suradnja postoji sa OŠ Tomaša Goričanca, DV Potočnica, ZZJZ te Ligom protiv raka. Predsjednica se zahvalila svim sponzorima i donatorima, te spomenula vrlo dobru suradnju sa Općinom, koja podržava rad Udruge, te prema mogućnostima financijski pomaže u provođenju svih manifestacija, u kojima sudjeluju učenici i polaznici vrtića, nabavkom medalja i pehara.

Iz financijskog izvješća koje je podnjela blagajnica Mirjana Trstenjak vidjelo se da se trošilo skromno, a mnoge aktivnosti financirali su članovi sami. Uz vrlo mala financijska sredstva kojima je Udruga raspolagala, ostvareno je jako puno. Ukupni godišnji prihodi bili su 7 653 kn, a utrošeno je 7 482 kn.

Nadzorni odbor u sastavu: Marija Novak (predsjednica), Jasna Agejev i Blaženka Palatinuš – podnio je izvješće, te je konstatirano da nije bilo nepravilnosti u vođenju financija. Ispred verifikacijske komisije izvješće je podnio predsjednik Josip Halić, te potvrdio prisustvovanje natpolovične većine članova Udruge, tako da su sve donesene odluke pravovaljane. Sve izrečeno zapisnikom je popratila zapisničarka Marije Novak.

Plan za 2013. godinu bazira se uglavnom na prošlogodišnjim aktivnostima. Sva izvješća sa skupštine prihvaćena su jednoglasno.

Skupštini su prisustvovali brojni gosti, koji su pohvalili rad Udruge, a Skupštini su se obratili: Vladimir Domjanić – načelnik Općine Mala Subotica, Danica Korunić – predsjednica MSSR, Danica Glad – predsjednica UŽ ‘Palovčanke’ Palovec, te zamjenica načelnika Općine Mala Subotica, dr. Renata Kutnjak-Kiš – ZZJZ Međimurske županije, dr. Hussein Saghir – predsjednik ŽLPR, Vera Mihalic – UŽ Štefenec, Kozjak Ivan – EU Sv. Rok, Marija Juras – Podružnica umirovljenika M. Subotica, Josip Halić – Podružnica UDVDR Mala Subotica, Zdravko Jelenić– NK Spartak M. Subotica, Mladen Jelenić – DVD Mala Subotica, Tomislav Ciglar – ŠRD ‘Šaran’ Mala Subotica, Jurica Habijan – Puhački orkestar Općine Mala Subotica, te Marija Prekupec – Udruga građana ‘Gardruža’ Gardinovec.

Druženje članova i gostiju nastavilo se u prostoriji Puhačkog orkestra uz domjenak koji se financirao djelomično iz financijskoh sredstava udruge, djelomično iz donacije sekcije odbojke, te uz pomoć donacije Tanje i Viktora, članova udruge.

Skromni domijenak, u odličnom raspoloženju potrajao je duboko u noć, uz šaljive komentare na detalje sa skupštine.