Puhački orkestar Općine Mala Subotica bilo je po treći puta domaćin smotre Puhačkih orkestara i Limenih glazbi Međimurske županije a ove godine je to bila 25 po redu. Smotra se održala 1.7.2018 početkom u 15. 30h kada je započeo svečani mimohod orkestara Međimurkse županije i to tradicionalno sa 3 ulice.

Mimohodu i samoj smotri prisustovalo je svih 13 orkestara. Nakon samog mimohoda započelo je postrojavanje orkestara na trgu ispred Doma kulture u M. Subotici i sviranje Hrvatske himne i zajdeničke skladbe “Narodni muzičari” pod dirigiranjem prof. Davora Požgaja. U 16.30h počinje pogram a prvi na redu je PO Općine Mala Subotics sa solistom i načelnikom Valentinom Škvorcom a završava u 19h kada se svi sudionici i ostali ljubitelji limene glazbe zapučuju pod šator kod Osnovne škole di se prati utakmica na platnu. Sam Puhački orkestar Općine Mala Subotica je 29.6.2018 proslavio svoj 20-ti rođendan nakon svečane sjednice Općine Mala Subotica.