Dana 24.08.2019. (subota) na terenima NK Spartak u Maloj Subotici s početkom u 14.00 sati DVD Mala Subotica organizira sportske susrete vatrogasnih veterana Međimurske županije.

Sportski susreti su natjecateljskog karaktera, gdje će svaka ekipa sudjelovati u 7 različitih igara, a najatraktivnija je vježba s starom ručnom vatrogasnom špricom uz rušenje meta.

Susret vatrogasnih veterana je i međunarodnog karaktera jer će uz 15 domaćih ekipa, nastupiti i vatrogasni veterani iz susjedne Republike Slovenije i veterani DVD Kelemen iz susjedne Varaždinske županije.

Proglašenje rezultata i podjela pehara i medalja predviđa se oko 18:00 sati.

Dođite i zabavite se uz bodrenje svojih ekipa.

Zapovjednik DVD Mala Subotica

Ivica Kovačić