Pod pokroviteljstvom Općine Mala Subotica  minule subote, u restoranu FORTUNA u Maloj Subotici, održan je 2. Općinski turnir u šahu. Ispred organizatora, ŠK Dinamo iz Palovca, sve natjecatelje pozdravio je Tihomir Jančec, predsjednik kluba. Izrazio je veliko zadovoljstvo što se turnir održava i ove godine jer je želja svih poklonika šaha u općini da turnir postane tradicionalan. Nakon što je Vladimir Lovrenčić, glavni sudac turnira, pojasnio pravila natjecanja, turnir je otvorio Željko Maček, član općinskog poglavarstva. Ove godine na turniru je nastupilo 12 igrača i to (redoslijed prema lokalnom rejtingu) Drago Srnec, Ivan Juras, Tihomir Jančec, Igor Sermek,  Stjepan Mihoček, Vlado Juras,  Darko Novak, Ivica Tkalić,  Rok Jančec August Pintarić, Vjekoslav Lončarić i Blaž Kolarić. Turnir je protekao u fer i sportskoj borbi  koja je bila neizvjesna do samog kraja. Nakon osam odigranih kola najbolji je bio Tihomir Jančec s 6 osvojenih bodova, koliko je osvojio i drugoplasirani Dragutin Srnec, dok je treći bio Ivan Juras  sa 5,5 osvojenih bodova. Troje najboljih nagrađeno je peharima koje je osigurala općina Mala Subotica. Na kraju spomenimo i jednu zanimljivost. Naime, Tihomir Jančec za osvojeno prvo mjesto djelomično može zahvaliti i svom ocu Roku, koji je u posljednjem kolu pobijedio do tada vodećeg Dragutina Srneca. Kako su i Srnec i T. Jančec na kraju osvojili po 6 bodova o prvaku je odlučivao rejting, tj. u prednosti je bio Jančec jer momentalno ima slabiji rejting.