Kao i prošle godine Općina nastavlja suradnju s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje te i dalje zapošljava djelatnike putem programa Javnih radova. Ženski dio ekipe najčešće obavlja poslove uređenja cvjetnjaka, pješačkih staza, općinskih prostorija koje se rjeđe koriste dok muški dio ekipe najčešće vrši poslove košnje i održavanja javnih površina. Tijekom mjeseca lipnja postavili su 150 metara žičane ograde na groblju Mala Subotica-Štefanec a trenutno jedan dio ekipe postavlja žičanu ogradu kod nogometnog igrališta NK Spartak, a drugi vrši premazivanje drvene stolarije na mrtvačnici groblja Držimurec-Strelec. Na posljednjoj sjednici Općinskog vijeća načelnik Vladimir Domjanić posebno je pohvalio djelatnike na javnim radova jer su disciplinirani i dobro rade posao koji im se nalaže.