16.12.2010.
Posljednje novosti

Tradicionalni božićno – novogodišnji koncert Puhačkog orkestra općine Mala Subotica

Puhački orkestar Općine Mala Subotica poziva Vas na tradicionalni Božićno – novogodišnji koncert u Domu kulture u nedjelju, 19. prosinca 2010. s početkom u 14 sati. Gosti su Puhački orkestar Općine Donja Dubrava, a voditelj Franjo Mesarić – Frenki. Puhači pozivaju da se koncert posjeti u što većem broju kako bi glazbeni doživljaj bio potpun.

26.12.2009.
Posljednje novosti

Tradicionalni božićno – novogodišnji koncert Puhačkog orkestra općine Mala Subotica

Puhački orkestar općine Mala Subotica u nedjelju, 27. prosinca s početkom u 15 sati održava tradicionalni koncert u novoobnovljenom Domu kulture u Maloj Subotici. Na bogatom repertuaru puhača nalaze se mnoge popuarne pjesme, a osim njih, kao gosti će se na koncertu pojaviti i Kulturna udruga Sobočanci iz Male Subotice, te najmlađi međimurski bend Ukor. Puhači pozivaju da se koncert posjeti u što većem broju kako bi glazbeni doživljaj bio potpun. (više…)

Promjena veličine fonta
Kontrast