čelništvo općine Mala Subotica predvođeno načelnikom Vladimirom Domjanićem zajedno sa općinskim udrugama trećeg dana proslave Dana općine Mala Subotica krenulo je povorkom od Doma kulture Mala Subotica do crkve gdje velečasni Đuro Vukalović predvodi svetu misu. Prije toga mještane je budnicom tradicionalno probudio Puhački orkestar općine Mala Subotica. Danas se u dijelu Male Subotice oko crkve popularno zvanom "Sobotica" održava i proštenje.

U 13.30 sati započinje Općinski turnir u velikom nogometu na kojem sudjeluju svi općinski nogometni klubovi. Nakon turnira organizirana je zabava pod šatorom uz živu glazbu.

Raspored:
 
13.30 NK Dinamo – NK Eko
14.15 NK Omladinac – NK Romska vatra
15.00 NK Jadran – NK Dinamo
15.45 NK Spartak – NK Omladinac
16.30 NK Eko – NK Jadran
17.15 NK Romska vatra – NK Spartak
18.00 Za 3. mjesto: skupina A drugi – skupina B drugi
19.15 Za 1. mjesto: skupina A prvi – skupina B drugi