Nakon više od 15 godina postojanja, Udruga dragovoljaca i veterana domovinskog rata općine Mala Subotica konačno je uselila u vlastitu prostoriju u Domu kulture u Maloj Subotici. Sam prostor jako je bitam za daljni rad udruge jer će se u njemu organizirati razne radionice i predavanja, kao i druženja za članove udruge. Veterani pozivaju sve zainteresirane udruge na području Općine te im nude suradnju i svoj prostor. U ovo doma recesije samo uređenje prostora ne bi bilo moguće bez gospodarstvenika iz Male Subotice.
Zahvaljujući sponzorima, "Elektroinstalateri Horvat" vlasnika Augusta Horvata, "Sistem MEP" vlasnika Vladimira Domjanića, "Akustik montaža" vlasnika Vladimira Krčmara, "Poljodom" vlasnika Franje Cirkvenčića, i užem predsjedništvu udruge (Josip Halić, Drago Mesarić i Marijan Cerovec koji su se posebno založili za uređenje prostora), prostorija je uređena na najbolji i najsvrsihodniji način za dobrobit svih koji će se njome koristiti. Ujedno iz udruge mole sve ljude dobre volje koji imaju višak stolova, stolica ili uredskog namještaja, a htjeli bi donirati Udruzi, da kontaktiraju predsjednika udruge Josipa Halića na broj mobitela 098/460-520. Zajedno u ratu, zajedno u miru!