Petu godinu za redom u Maloj Subotici održano je jedinstveno rekreativno druženje i natjecanje što ga zajednički organiziraju Udruga sportske rekreacije «Sport za sve» Mala Subotica i Auto-škola i marketing agencija START iz Male Subotice. Sada već tradicionalni Susreti dobrih susjeda i ove su godine okupili stotinjak sudionika među kojima su bili  zaposlenici, poslovni partneri i suradnici Starta, članovi Udruge ,,Sport za sve'' kao i članovi Tima za zdravlje Međimurske županije. Svi oni imali su priliku okušati se u ekipnom i pojedinačnom dijelu natjecanja. Ekipe Start-a, Tima za zdravlje i Sporta za sve natjecale su se u odbojci na pijesku, boćanju i malom nogometu, dok su se pojedinci nadametali u  visećoj kuglani, bacanju kamena s ramena, bacanju potkove te gađanju lopticama. Uz odrasle, u natjecanju su sudjelovala i sva prisutna djeca i to u pikadu, gađanju lopticama i visećoj kuglani. Da će ove godine biti jako napeto bilo je vidljivo već nakon odigranih odbojkaških utakmica. Prvo je ekipa Sporta za sve sa 2:1 pobijedila Start, ali je potom istim rezultatom izgubila od Tima za zdravlje koji pak je izgubio s identičnih 2:1 od Starta.  U boćanju pobijedila je ekipa Sporta za sve,  drugi je bio Tim za Zdravlje, a treći Start.
U malom nogometu najbolja je bila ekipa Tima za zdravlje, Start je bio drugi, a Sport za sve treći. U konačnom poretku, zbrajanjem bodova osvojenim u pojedinom natjecanju, prvo mjesto i pobjednički pehar osvojila je ekipa Tima za zdravlje, drugi je bio Sport za sve, a treći Start, tj. isti redosljed kao i lani. Medalje najboljim pojedincima podijelio je Ivica Perhoć, međimurski župan i predsjednik županijskog Tima za zdravlje, dok je pehare najboljim ekipama uručila Vesna Novak, vlasnica Starta. Više pročitajte na sportzasve.hr.