Karate klub Mala Subotica sudjelovao je na kupu Štrigove 15. studenog 2008. i to s odličnim rezultatima. Od osmero natjecatelja petero je odnjelo kući jednu zlatnu te četiri brončane medalje. Zlatnu medalju izborio je Karlo Logožar u teškoj kategoriji učenika deklasirajući sve svoje protivnike, brončanu Mateja Magdalenić u teškoj kategoriji učenica. Brončane medalje su još osvojili Filip Novak i Siniša Horvat u kategoriji učenika do 35 kg te Ivan Habula u kategoriji mlađih kadeta do 40 kg. Nikola Jankaš nastupio je u istoj kategoriji te izgubio u borbi za treće mjesto. Natjecanju su još nastupili Željka Janković i Alen Sabol koji iako su se dobro borili nisu uspjeli osvojiti medalje. Želim naglasiti da je svaki osvajač medalje imao četiri do pet borbi do osvajanja medalje u kategorijama što nije lako izdržati niti starijim i iskusnijim natjecateljima, ali uz dobar trening i velike želje sve je moguće.