Veterani nogometnog kluba "Spartak" iz Male Subotice, na žalost, nisu uspjeli  ponoviti  uspjeh iz sezone 2005/2006. kada su bili prvaci jedinstvene Međimurske veteranske lige. Nakon što su postali prvaci veteranske lige Istok, igrali su dvije utakmice  protiv veterana NK "čakovec" za prvaka Međimurja. Prošle nedjelje Spartakovci su pobijedili u Maloj Subotici s rezultatom 3:2, da bi u petak, 10.07.2009. izgubili u čakovcu s 3:1. Opet se istinitom pokazala tvrdnja da momčad koja ne iskoristi bolju igru i sto postotne šanse na kraju izgubi. U prvom poluvremenu Marčec nije uspio realizirati kazneni udarac s bijele točke, a protivnici su pogodak uspjeli postići iz slobodnog udarca s više od 30 metara. Krajem poluvremena uspio je izjednačiti Taradi (Pajo), no u drugom dijelu utakmice sobočki igrači jednostavno nisu uspjeli pogoditi protivnička vrata mada su imali 5-6 sto postotnih šansi. čakovčani su to iskoristili i do kraja utakmice postigli  još 2 pogotka i tako na kraju postali (zasluženo) prvaci Međimurja. Spartakovcima ostaje utjeha da su bili blizu ostvarenja velikog uspjeha za što im je nedostajalo malo više sreće i preciznosti,  te da već sljedeće sezone mogu opet u borbu za prvaka jer imaju dobru ekipu i rukovodstvo.