Djeca dječjeg vrtića «Potočnica» sa svojim tetama ispunila su veselim žamorom općinske prostorije. Naime, na poziv načelnika Vladimira Domjanića, a povodom sudjelovanja na 13. Olimpijskom festivalu dječjih vrtića održanom  u Čakovcu, došli su se poštimati sa osvojenim medaljama.

O olimpijadi….Na stadionu SRC Mladost  u Čakovcu održana 13. olimpijski festival dječjih  vrtića Međimurske županije, natjecanje za djecu predškolske dobi. Ono se organizira početkom mjeseca svibnja diljem Hrvatske već trinaest godina za redom, a same igre prati slogan “I ja ću biti olimpijac“. Ove godine je sudjelovao najveći broj vrtića do sada, iz svih dijelova Međimurja i to 17 skupina: iz Čakovca, Murskog Središća, Nedelišća,  Zebanca, Preloga, Šenkovca, Donjeg Kraljevca, Štrigove, Male Subotice, Svetog Martina na Muri, Vratišinca, Selnice, Strahoninca, Žabnika, Brezja i Pribislavca.

Svi rezultati 13. festivala vrtića

Evo kako naši mali sportaši vole sladoled i prijeme…