Vijećnika Josipa Šegovića zanimalo je kako to da je natječaj za radno mjesto za zaposlenje u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine bio objavljen samo u Narodnim novinama i na oglasnoj ploči općine a ne i u lokalnim novinama i da li se time htjelo nešto izbjeći. – Naputak je da se ne zapošljava, a zaposlili smo novu djelatnicu. -Blaženka Krčmar prošle je godine zaposlena na ugovor o djelu, pa na određeno vrijeme, zbog privremenog povećanja posla. No, sada je u stalnom radnom odnosu u općinskoj upravi jer posla je uvrh glave čemu  doprinose i repovi koji se vuku još iz  vremena kad ste vi bili načelnik. Natječaj  je objavljen  samo u Narodnim novinama da se ne povećavaju troškovi. Ljudi koji traže posao interesiraju se na svakom mjestu pa sigurno nisu zakinuti.  Štedimo u okviru mogućnosti i vrlo oprezno koristimo sredstva. No čudi me kako jednog djelatnika niste zaposlili i ranije – kazao je načelnik Domjanić.