Na čelnim mjestu po završetku I. polusezone  1.MMNL-đURKIN, sa boljom gol razlikom  nalazi se domaća momčad Caffe bar „Petica“, koja je u 11 odigranih utakmica zabilježila devet pobjeda te dvije izgubljene utakmice. Iako bez izgubljene utakmice, na drugom mjestu sa istim brojem bodova (27),  nalazi se još jedna domaća momčad, Klesarstvo „Baranašić“. Klesari su zabilježili osam pobjeda te tri neriješene utakmice. Kad već pišemo o domaćim momčadima, u ovoj III. sezoni lige od dvanaest ekipa, četiri ekipe su sa područja općine Mala Subotica. Od prije navede dvije ekipe, to su još „Fortuna“ koja je zasjela na peto mjesto, te Caffe bar „Milenij“ koji se nalazi na osmom mjestu 1.MMNL-ĐURKIN.
Za one koji ne prate toliko događanja u Maloj Subotici, ova malonogometna liga jedinstvena je na području Međimurske županije, i odigrava se uspješno već treću sezonu u organizaciji domaćeg malonogometnog kluba MNK „Mala Subotica“.  Spomenimo da igrači ekipe MNK „Mala Subotica“ nastupa u ligi za sponzora iz Palovca, Klesarstvo Baranašić. Iz godine u godinu spomenuta ekipa sve je bolja i bolja. Prve sezone nalazili su se na posljednjem mjestu, druge sezone na četvrtom te sad ove polusezone nalaze se trenutno na drugom mjestu tablice. Malonogometna ekipa Caffe bar „Petica“, iako prvu sezonu nije igrala, drugu sezonu lige osigurala je drugo mjesto na tablici uz najboljeg strijelca, te golmana te sezone. Oni isto imaju uzlaznu putanju te se sad u ovoj polusezoni nalaze na prvom mjestu.

Žalosno je s te strane, što bilo kakva organizacija nekog događaja u Maloj Subotici ne prolazi zapaženo i s odobravanjem lokalnog stanovništva. Prateći posjećenost stolnoteniskog turnira, humanitarnog turnira organiziranog od strane županije, ovu malonogometnu ligu,  karate turnira, i da dalje ne nabrajam, lokalno stanovništvo se unatoč pozivima ne odazove u nekom pristojnom broju. Ipak bi oni morali davati veliku podršku takvim organizacijama domaćih udrugama, jer puno truda i odricanja je uloženo u takvo nešto. Vjerujem da smo po tome specifični, ne samo u Međimurju nego i šire.

Vrijedi spomenuti i pohvaliti suce koji su do sada sudili. Najviše utakmica sudili su Darko Jambrović, Mijo Horvat, Saša Fegeš, Kristinko Jalušić te Marin Horvat. Ovim putem se organizatori zahvaljuju zapisničarki Valentini Šipuš na uloženom trudu i novinaru Valentinu Šipušu koji svaki put vjerno prati i izvještava o malonogometnoj ligi za list Međimurje.  

Evo i tablice prve polusezone 1.MMNL-ĐURKIN odigrane u Školskoj sportskoj dvorani Osnovne škole Mala Subotica:
CAFFE BAR PETICA                  11    9    0    2    78:40    27
KLESARSTVO BARANAŠIć          11    8    3    0    64:37    27
MIP METAL                            11    8    1    2    68:37    25
TESARSTVO PRELOŽNJAK         11    7    1    3    79:44    22
FORTUNA                              11    6    1    4    64:54    19
MOLTEN CORE IGRAONICA       11    6    1    4    65:56    19
DRVO d.o.o.                          11    5    0    6    54:46    15
CAFFE BAR MILENIJ                 11    4    1    6    57:71    13
MAGIć CO                             11    3    1    7    55:70    10
NOćNI BAR DRIFTER                11    3    0    8    70:77    9
BKS ZRINSKI                           11    3    0    8    43:75    9
HEMP                                    11    0    0    11  30:103   0

NAJ STRIJELCI 1. POLUSEZONE
1. DEJAN PLAFTAK (MNK Tesarstvo Preložnjak)    21
    NENAD RADIKOVIč (Mip metal)                       21
2. NINO BELOVIć (Magić CO)                             19
    VLADIMIR VARGEK (HEMP)                             19
3. SINIŠA BAKSA (Caffe bar Petica)                     16

Druga polusezona te lov na prvo mjesto započinju negdje sredinom osmog mjeseca ove godine. Do prve utakmice druge polusezone, svaka ekipa može promijeniti 1/3 momčadi.

Igrači domaćih momčadi koji su bili prijavljeni za prvu polusezonu lige:
KLESARSTVO BARANAŠIć
BLAŽON NIKOLA, FAŽON JOSIP, VRBANEC BORIS, HORVAT RADOVAN, HALIć HRVOJE, VLAŠIć DRAŽEN, HALIć DENIS, KRIŽAIć ZDRAVKO, SILAJ NIKOLA, FUčKO IVAN, JANKOVIć MIHAEL, TKALEC TOMISLAV, HRUSTEK DANIJEL, BARANAŠIć DANIJEL, BELOVIć MIHAEL
FORTUNA
GREGORINčIć DANIJEL, ANDERLIN MLADEN, JANčEC BOJAN, DOMINIć IVAN, FRANčIć PAVAO, LONčARIć DARKO, KRIŽAIć GORAN, KRIŽAIć DEJAN, DOMJANIć IGOR, DOMJANIć VLADO, HLIŠć DRAŽEN, TARADI MARIJAN, JALŠOVEC STJEPAN, GRAŠIć ZORAN, VLAHEK STJEPAN
CAFFE BAR "PETICA"
MAGDALENIć IVAN, KAZIMIR RODRIGUEZ, KRAJNER IGOR, PAVLEKOVIć MATIJA, ŠKVORC SAŠA, MAKAR DANIJEL, JURAS MARINKO, BAKSA SINIŠA
ŠKVORC IGOR, CIRKVENčIć BOJAN, GORIčANEC NIKOLA, MARIJAN GELO, MARčEC DANIJEL, OBADIć MARKO, HORVAT MATIJA
CAFFE BAR "MILENIJ"
NOVAK MATIJA, SOBOčAN DRAGO, KRZNAR ZVONKO, ŽINIć DAMIR, HORVAT ZDRAVKO, MODLIC ZDRAVKO, HATLAK DAVOR, KLJUčARIć TIHOMIR, KOPRIVEC DARKO, KATIć BENJAMIN, POSEDI ROBI, ĐURKIN JOSIP, ŠVENDA MIROSLAV, BRANILOVIć DRAGAN, GORAN DOKLEJA