čast nam je i zadovoljstvo pozvati Vas na svečanu sjednicu povodom Dana općine Mala Subotica koja će se održati u  petak, 04. srpnja 2008. godine u 18.00 sati u Domu kulture Mala Subotica. Nakon sjednice slijedi kulturni program,  razgledavanje izložbe i  domjenak.  Radujemo se Vašem dolasku. U nedjelju, 06. srpnja sa početkom u 11.00 sati služit će se Sveta Misa povodom Dana općine. Općinsko poglavarstvo organizira svečanu poborku od općinkih prostorija do župne crkve sa početkom u 10. 30 sati. U povorci uz pratnju Puhačkog orkestra općine Mala Subotica sudjelovat će i sve društveno-političke, športske, kulturne i dobrovoljne udruge sa područja općine. U nastavku možete pogledati raspored proslave Dana općine Mala Subotica od petka 04. srpnja pa do posljednjeg dana nedjelje, 06. srpnja 2008. godine.