U subotu i nedjelju, 17. i 18. prosinca 2011. godine u športskoj dvorani OŠ Tomaša Goričanca Mala Subotica organizira se 3. Božićni sajam Općine Mala Subotica. Na sajmu mogu izlagati pojedinci, udruge, društva, odgojno-obrazovne ustanove, klubovi s područja Općine Mala Subotica i šire.Sajam je izložbeno-prodajnog karaktera.
Za one koji nemaju svoj štand biti će pripremljeni stolovi za izlaganje samo ih je potrebno unaprijed rezervirati, najkasnije do 14. prosinca, na brojeve telefona: 098 393 027 (Blaženka), 098 969 6451 (Ljiljana) i 091 735 2889 (Danica).

Povodom nadolazećih blagdana organizirati će se i tradicionalne podjele dječjih darova za svako naselje općine zasebno. Za sada je utvrđen termin za podjelu za naselje Mala Subotica koja će se održati 17. prosinca, na prvi dan sajma u školskoj športskoj dvorani uz kratki dječji program.

Ovim putem se mole svi koji znaju nekog tko bi htio izlagati na sajmu ili ima nešto zanimljivo za pokazati, da ih potaknu neka kontaktiraju gore navedene brojeve telefona.