Udruga sportske rekreacije „Sport za sve“ Mala Subotica i DV Potočnica prošlog su utorka zajednički obilježili Međunarodni dan obitelji. Šestu godinu za redom dvorište vrtića bilo je poprište zanimljivog i nadasve korisnog druženja vrtićkih mališana i njihovih roditelja. čak 31 obitelj sudjelovala je na 6. obiteljskim rekreativnim vrtićkim igrama. Sa mamom i tatom ( a bilo je i kombinacija mama ili tata sa dvoje djece; mama, baka ili djed i dijete, a u pomoć su priskočile i vrtićke tete), natjecala su se djeca Lara Berent, Vida Ciglar, Nina Cirkvenčić, Sara Dodlek, Ela Grašić, Ana Goričanec, Nika Halić, Julia Juras, Ana Jurčec, Lina Košutić, Karolina Kranjčec, Tia Križaić, Ana Martan, Julia Matić, Stela Ovčar, Daria Petković, Lana Pintarić, Pavla Podgorelec, Janja Taradi, Aida Trstenjak, Zita Zamuda, Mila Živčec, Ivan Bašek, Teo Hatlak, David Kalanjoš, Deni Kerovec, Noa Kerovec, Vili Markač, Deni Švenda, Matija Taradi i Erik Žvorc. Sve okupljene pozdravili su Marija Molnar, ravnateljica DV „Potočnica“ i Valentin Šipuš, ispred USR „Sport za sve“ Mala Subotica i općine Mala Subotica. U 6 uzbudljivih disciplina ekipe (obitelji) su se borile za što bolji rezultat, a pri tome su kotrljali lopte, skakali na velikoj lopti, vozili tačke, slagali kutije, gađali čunjeve, nogom udarali loptu, a djeci je najzanimljivije bilo kada su ih mama i tata nosili na rukama. Iako u sportskoj rekreaciji rezultat nije u prvom planu, već je cilj stvaranje navike uključivanja cijele obitelji u redovne oblike tjelesne aktivnosti, valja spomenuti i one najbolje. Prva tri mjesta po disciplinama osvojile su sljedeća djeca i njihove obitelji: nošenje djeteta – 1. mjesto Ela Grašić, 2. Julia Matić, 3. Teo Hatlak; slaganje kutija – 1. Pavla Podgorelec, 2. Karolina Kranjčec, 3. Julia Matić; gađanje čunjeva 1. Sara Dodlek, 2. Janja Taradi, 3. Karolina Kranjčec; gađanje gola 1. Nina Cirkvenčić, 2. Julia Juras, 3. Karolina Kranjčec; štafetna igra tačkama- 1. Janja Taradi, 2. Matija Taradi, 3. Tia Križaić; skakanje na lopti 1. Deni Kerovec, 2. Ana Jurčec i 3. Stela Ovčar. Nakon zbrajanja bodova osvojenih po pojedinim disciplinama, dobiveni su i najbolji u ukupnom poretku. Pobjednici 6. Obiteljskih rekreativnih vrtićkih igara su članovi obitelji Kranjčec (Karolina), 2. mjesto osvojila je obitelj Matić (Julia), a 3. mjesto obitelj Taradi (Matija). Ove tri obitelji su nagrađene peharima, a medalje su dobile sve obitelji koje su osvojile neko od prva tri mjesta po disciplinama. Igre su održane pod pokroviteljstvom općine Mala Subotica, a nagrade najboljima podijelio je Vladimir Domjanić, načelnik općine. Kako bi sve prošlo u skladu s propozicijama pobrinuli su se članovi USR „Sport za sve“ Karla i Klara Grašić, Ivanka Milijančić, Darinka Smrtić, Marija Šegović, Ljiljana i Valentin Šipuš, pri čemu su im pomagale vrtićke tete. Po lijepom i sunčanom vremenu natjecanje je prošlo u najboljem redu i bez ozljeda, a Nakon podjele pehara i medalja, za sve sudionike je upriličen prigodni domjenak uz grickalice i osvježavajući sok za što su se pobrinule djelatnice DV Potočnica predvođene ravnateljicom Marijom Molnar.