Udruga mladih Palovec i ove je godine organizator Novogodišnjeg malonogometnog turnira koji se odvija u 5 dana (2 vikenda) u siječnju.

Nagradni fond iznosi 8.000,00 kuna, a finale je na rasporedu u nedjelju 25.01. u 18:40. 

 

RASPORED Nedjelja, 25.01.2015. POLUFINALE I FINALE

15:00 pioniri-za 3.mj. Bobani – OPG Srpak 1:2
15:25 pioniri- finale Lumox – Auto Grandy 2:5
16:00 polufinale a. – c.
16:35 polufinale b. – d.
17:10 revijalna Udruga mladih Palovec – MUP 2:4
17:35 revijalna Općinari MS – Vatrogasci Općine MS 1:2

18:00 UTAKMICA ZA 3. MJESTO:

Kosport – MNK Belica 4 :1

18:40 FINALE

CB Petica – Pizzeria Lord/Kavana Kobra 2 : 1

NAJ POJEDINCI NA TURNIRU:

Najbolji vratar: Mateo Tihelka

Strijelac turnira(15 golova): Luka Bobičanec

Najbolji igrač: Simon Jakšić

Prijavljene ekipe u grupama nakon ždrijeba:

 Grupa A

Caffe bar Petica
San Francisco
Caffe bar Max
Petlovec Goričan
Bukovčan

Grupa B
KO sport
Domino bar
Zeitgeist
Božo pub
Auto Grandy

Grupa C
Parketi Radiković
NK Spartak
Dream team
Pizzeria Lord
NK Jadran

Grupa D
OPG Srpak
Caffe bar 300
Art caffe
Udruga mladih Palovec
MNK Belica

Rezultati, 16.01.2015, 1. kolo

16:30 PETICA   SAN FRANCISCO 8 1
17:05 PARKETI RADIKOVIĆ   NK SPARTAK 6 4
17:40 KO SPORT   DOMINO BAR 6 3
18:15 PIZZERIA LORD   NK JADRAN 4 2
18:50 UM PALOVEC   MNK BELICA 2 5
19:25 CB BOŽO PUB   AUTO OTPAD GRANDY 1 3
20:00 KO SPORT   ZEITGEIST 3 3 P- 3:2
20:35 PETLOVEC GORIČAN   BUKOVČAN 0 4
21:10 CB PETICA   CB MAX 6 1
21:45 ART CAFFE   MNK BELICA 2 2 Penali- 0:2
22:20 OPG SRPAK   CB 300 5 2
22:55 DREAM TEAM   NK JADRAN 2 3

Rezultati, 17.01.2015, 2. kolo

14:00 PARKETI RADIKOVIĆ   DREAM TEAM 4 2
14:35 ZEITGEIST   AUTO OTPAD GRANDY 2 6
15:10 OPG SRPAK   ART CAFFE 6 0
15:45 PARKETI RADIKOVIĆ   NK JADRAN 2 2 Penali- 0:2
16:20 PETICA PETLOVEC   GORIČAN 6 0
16:55 ART CAFFE   UM PALOVEC 4 9
17:30 KO SPORT   CB BOŽO PUB 6 1
18:05 CB 300   MNK BELICA 5 2
18:45 PARKETI RADIKOVIĆ   PIZZERIA LORD 2 7
19:20 ZEITGEIST   CB BOŽO PUB 8 3
19:45 UM PALOVEC   OPG SRPAK 2 9
20:20 CB MAX PETLOVEC   GORIČAN 2 1
20:55 PETICA   BUKOVČAN 6 3
21:30 DREAM TEAM   PIZZERIA LORD 0 2
22:05 KO SPORT   AUTO OTPAD GRANDY 2 3
22:40 NK SPARTAK   NK JADRAN 6 3
23:15 CB MAX   BUKOVČAN 6 8

Rezultati, 18.01.2015, 3. kolo

13:00 MNK BOBANI ( pioniri )   OPG SRPAK ( pioniri ) 3 3 ( 6:4 )
13:20 MNK BOBANI ( pioniri ) AUTO OTPAD GRANDY-FOTEX ( pioniri ) 0 8
13:40 OPG SRPAK ( pioniri )   NK CROATIA ( pioniri ) 2 0
14:00 MNK BOBANI ( pioniri )   LUMOX ( pioniri ) 1 2
14:20 AUTO OTPAD GRANDY-FOTEX ( pioniri ) NK CROATIA ( pioniri ) 15 0
14:40 LUMOX ( pioniri )   OPG SRPAK ( pioniri ) 3 0
15:05 DOMINO BAR   AUTO OTPAD GRANDY 2 1
15:40 OPG SRPAK   MNK BELICA 2 2 ( 5:6 )
16:15 AUTO OTPAD GRANDY-FOTEX ( pioniri )   LUMOX ( pioniri ) 4 0
16:35 MNK BOBANI ( pioniri )   NK CROATIA ( pioniri ) 4 2
16:55 AUTO OTPAD GRANDY-FOTEX ( pioniri ) OPG SRPAK ( pioniri ) 3 1
17:15 NK CROATIA ( pioniri )   LUMOX ( pioniri ) 3 3 ( 4:6 )
17:40 SAN FRANCISCO   BUKOVČAN 6 4
18:15 NK SPARTAK   PIZZERIA LORD 2 2 ( 5:4 )
18:50 CB 300   UM PALOVEC 7 2
19:25 DOMINO   BAR ZEITGEIST 7 3
20:00 SAN FRANCISCO PETLOVEC   GORIČAN 2 0
20:35 NK SPARTAK   DREAM TEAM 6 4
21:10 DOMINO BAR   CB BOŽO PUB 1 5
21:45 CB 300   ART CAFFE 3 3 ( 3:5 )
22:20 SAN FRANCISCO   CB MAX 2 10

RASPORED Subota, 24.01.2015  OSMINA ČETVRT FINALE

15:00 I. PETICA   ZEITGEIST
15:35 II. PARKETI RADIKOVIĆ   ART CAFFE
16:10 III. CB MAX   DOMINO BAR
16:45 IV. PIZZERIA LORD   CB 300
17:20 VII. SAN FRANCISCO   AUTO GRANDY
17:55 VI. NK JADRAN   OPG SRPAK
18:30 V. BUKOVČAN   KOSPORT
19:05 VIII. SPARTAK  MNK BELICA
19:40 a. POBJEDNIK I.   POBJEDNIK II.
20:15 b. POBJEDNIK III.   POBJEDNIK IV.
20:50 c. POBJEDNIK V.   POBJEDNIK VI.
21:25 d. POBJEDNIK VII.   POBJEDNIK VIII.