U Maloj Subotici članovi Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata na čelu sa Josipom Halićem, te čelnicima općine Mala Subotica, zamjenicom načelnika Danicom Glad i predsjednikom Općinskog vijeća općine Mala Subotica Vladimirom Mihalicem zapalili su svijeće i položili vijenac u spomen na poginule branitelje povodom Dana Državnosti. Nakon svečanog obilježavanja Dana državnosti, zamjenica i predsjednik Općinskog vijeća poželjeli su ekipi UDVDR-a sreću na tradicionalnom takmičenju udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata, koje se održalo u Belici pod pokroviteljstvom Međimurske županije. U svom govoru na Belici župan Ivica Perhoč naglasio je: „Ovo je središnja proslava Dana državnosti u Međimurju. Vaš doprinos je najveći u stvaranju naše domovine Hrvatske. Zadaća svih nas je da mlade generacije upoznamo sa značenjem današnjeg dana. Mnogi ga bilježe samo kao neradni dan. Znali ste se boriti u ratu, a znat ćete se boriti i na sportskom poljku. Bit ćemo danas Međimurje u malom“. Ekipa UDVDR-a općine Mala Subotica osvojila je na natjecanju prvo mjesto u malom nogometu, što im osigurava plasman na državno prvenstvo koje će se održati u Krapini, te treće mjesto u kuglanju.