Dan narcisa je humanitarna akcija u kojoj se toga dana prodaju poklonjeni narcisi, a prikupljena sredstva namijenjena su prevenciji i ranom otkrivanju raka dojke. Ova manifestacija održava se pod zajedničkim sloganom u svim gradovima Hrvatske koji imaju klubove žena liječenih i operiranih na dojci. U mjestima Mala Subotica i Palovec organizirano su se prikupljala financijska sredstva uz podjelu cvijeta narcisa i kuhanog vina. U Maloj Subotici ispred Restorana Fortuna u ovoj akciji sudjelovale su udruge Sport za sve i Udruga dragovoljava i veterana domovinskog rata, dok je u Palovcu akciji pripomogla udruga Palovčanke. Ovu hvale vrijedu akciju, podržali su načelnik općine Mala Subotica i dožupan Međimurske županije Mladen Križaić.