Kao i nekoliko prijašnjih i ova školska godina u Područnoj školi Držimurec – Strelec, završila je danom sporta i rekreacije. Iako je prošli petak započeo lošim vremenom i jakom i dosadnom kišom, snalažljivi djelatnici škole na čelu s Božidarom Vadljom, agilnim voditeljem Područne škole, ovogodišnje su igre održali u školskim razredima i maloj sportskoj dvorani. Kako je na igrama nastupilo čak 140 učenika te 30 polaznika male škole,  u jednom razredu održano je natjecanje u visećoj kuglani, u drugom u pikadu, u trećem gađanju lopticom u četvrtom bacanju koluta, dok je u školskoj dvorani održano natjecanje u vođenju automobilske gume i skakanju u vreći. Zbog velikog broja natjecatelja nagrade se nisu dodjeljivale po disciplinama već prema broju bodova osvojenih u svakoj disciplini. Bodovi su se zbrajali te su proglašeni pobjednici prema uzrastima (razredu) i to posebno dječaci i posebno djevojčice. Više pročitajte na portalu eMedjimurje.hr.