Ovogodišnje obilježavanje Dana zahvale za plodove zemlje u župi Mala Suabotica održano je u nedjelju 11.10.2009. godine  ispred Župne crkve u Maloj Subotici. Iako je izgledalo da će hladno vrijeme i dosadna kiša rastjerati izlagaće, to se na sreću nije desilo.  Organizator ove manifestacije je Kulturno umjetnička udruga  ZVON iz Male Subotice, a kao i prijašnjih godina svoje štandove sa raznim vrstama kruha, kolača i ostalim plodovima zemlje i darovima jeseni  izložili su  članovi Ekološke udruge „Sveti Rok- Benkovec“, KUU «ZVON», Dječji vrtić «Potočnica» Mala Subotica, OŠ Tomaža Goričanca Mala Subotica, pekara «Poljanec», Udruga žena «Palovčanke»,  Udruga sportske rekreacije  «Sport za sve» Mala Subotica, Udruga umirovljenika Mala Subotica, žene iz  Držimurca i  Strelca i Puhački orkestar općine Mala Subotica. Više pročitajte na sportzasve.hr.