NK Dinamo Palovec protekli je vikend bio domaćin memorijalnom nogometnom turniru koji se igra u spomen na sve preminule igrače, navijače i štovatelje palovskog nogometnog kluba. Na nedjeljnom finalnom danu, nakon 0:0 protiv NK Spartaka i raspucavanja jedanaesteraca, turnir je osvojio domaćin NK Dinamo Palovec. U utakmici za treće mjesto između NK BSK-a iz Belice i NK Omladinca Držimurec Strelec, pobijedio je BSK sa velikih 11:1. 
U subotnjim utakmicama, Spartak je sa 11:2 svladao Omladinac Držimurec – Strelec, dok je Dinamo Palovec sa 3:0 pobijedio BSK Belicu. Prije utakmice palovskog Dinama i beličkog BSK-a, mladi napadač Dinama Benjamin Katić zaprosio je na nogometnom igralištu djevojku Anamariju Sklepić iz Podturna, koja je u emotivnoj atmosferi bez razmišljanja prihvatlia prsten. (Foto: Denis Posavec – Chufta)

Više slika pogledajte na portalu eMedjimurje.hr.