Arthur i Maltazardova osveta
Arthur je uzbuđen jer će večeras završiti deseti mjesečev ciklus i napokon će se moći vratiti u zemlju Minimoya kako bi ponovo bio sa Selenijom. Minimoyi su u selu pripremili veliku gozbu u njegovu čast, a mala princeza je odjenula svoju haljinu od ružinih latica. Međutim, Arthurov otac baš na ovaj dugo očekivani dan objavljuje da će skratiti njihov odmor kod bake. Arthuru je odmah jasno da je Selenia u opasnosti. Uopće ne dvoji o tome hoće li joj priskočiti u pomoć. čak i ako to znači da će morati improvizirati opasni prolaz, pasti naglavačke u Maxov bar, naletjeti na trupe Kröba, novoga tiranina Sedam Kraljevstava, spasiti Betamechea, boriti se sa štakorima, žabama i dlakavim paucima… A sve će to učiniti da bi po dolasku u selo Minimoya otkrio da mu oni uopće nisu uputili poziv upomoć! Tko bi mogao postaviti takvu lukavu zamku našem mladom junaku?

Žanr: animirani, dječji, obiteljski
Uloge: Freddie Highmore, Mia Farrow, Madonna , Calvin 'Snoop Dogg' Broadus, David Bowie
Režija: Luc Besson
Trajanje: 93 minute
Projekcije: Subota, 01.05.2010. u 19.00, nedjelja, 02.05.2010. u 14.00